تور ژاپن

تور ژاپن

مرکز گردشگری و جهانگردی آتریسا گشت ( آریا ماهان کبیر ) تنها برگزار کننده تور ژاپن به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت ممتاز در ایران

کشور ژاپن یکی از محبوب ترین مقصدهای سفر در جهان می باشد. این کشور یک ترکیب منحصر به فرد از سنت و مدرنیته با بسیاری از معابد و ساختمان های قدیمی است که با همکاری دستاوردهای مدرن و فن آوری در معماری ساخته شده است. بازدیدکنندگان از این ساختمان ها در عین غوطه ور شدن در تاریخ و فرهنگ ژاپن، یک نگاه اجمالی هم به پیشرفت ها و تکنولوژی های آینده می اندازند.

سایت های تاریخی در ژاپن با وجود اینکه هنوز هم همان کاربرد اصلی گذشته خود را دارند، از طرفی به روی عموم نیز باز می باشند. زیبایی های طبیعی این کشور نیز وصف ناپذیر است. علاوه بر اینها ژاپن از جمله کشورهایی است که پایین ترین نرخ جرم و جنایت را در جهان دارد که از این نظر ایده آل برای مسافران می باشد. همچنین سفر به این کشور یک ماجراجویی به یاد ماندنی برای گردشگران تور ژاپن می باشد.

معبد ایتسوکوشیما، جزیره ایتسوکوشیما
معبد آتسوتا در ناگویا ژاپن
ژاپن کشوری با زیبایی های طبیعی و تاریخی و در عین حال خوش آب و هوا می باشد ؛ اما سوال این است که بهترین زمان سفر به ژاپن چه زمانی است ؟
بهترین زمان سفر به ژاپن

اگر یک کشور وجود داشته باشد که بتوان در همه فصول به آن مسافرت کرد، آن کشور ژاپن می باشد. صحبت از بهار ژاپن که می شود فورا جشنواره شکوفه های گیلاس آن به ذهن متبادر می شود. در زمستان نمایش خاطره انگیزی از معابد برف گرفته آن در ذهن می ماند. در پائیز رنگ های قرمز و نارنجی باغ های آن و در تابستان طبیعت زمرد گونه ژاپن تنها زیبایی های طبیعی ژاپن به غیر از شگفتی های مدرنیته آن و مکان های لوکس آن می باشد.

اکتبر و نوامبر با آب و هوای نسبتا خشک و معتدل و رنگ های بی نظیر پائیزی و حضور کم گردشگر بهترین زمان برای کسانی است که ازدحام توریست را در مکان های گردشگری دوست ندارند. دسامبر و ژانویه و فوریه : ماه دسامبر آغاز فصل اسکی در ژاپن می باشد و همچنین به دلیل افزایش مسافران در این ماه ها به دلیل سال نو ژاپنی، برنامه ریزی پیش از تاریخ ضروری است. مارس و آوریل : این ماه ها به نظر اکثریت مسافران بهترین زمان سفر به ژاپن می باشد. کوه برفی فوجی و شکوفه های گیلاس، منظره بی نظیری را برای مسافران می آفریند. مه و ژوئن و ژوئیه : ماه مه مصادف با تعطیلات ملی ژاپن می باشد. ماه های ژوئن و ژوئیه بارانی و گاهی نیز صاف می باشد. در ژوئیه و آگوست در کوه فوجی می توان پیاده روی کرد. آگوست و سپتامبر : در این ماه ها جشنواره های بسیار مهیجی برگزار می شود که آن را بسیار دیدنی و جالب می کند.

برنامه سفر به ژاپن

تور مسافرتی ژاپن

تور مسافرتی ژاپن

تور ژاپن | 10روزه 

5 شب توکیو  +  4 شب اوزاکا

تاریخ تور : 10 شهریور

خدمات تور : پرواز رفت و برگشت امارات  ،قطار، هتل با صبحانه،ترانسفر فرودگاهی و زمینی، ویزای ژاپن ، بیمه مسافرتی ،تور لیدر فارسی زبان در طول سفر ، در هر شهر گشت شهری همراه با تور لیدر و راهنمای محلی طبق برنامه تور .

قیمت تور : 4850000 تومان + 3990 دلار
02188176202
09125400667

تور ژاپن

اینفوگرافی تور ژاپن

برخی تور های اجرای توسط آژانس مسافرتی آتریسا گشت:

 

تور روسیه

تور سوچی